جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی | پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمیپورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

dsgetreasfجدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی

جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی را ببینید.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای فضای داخلی ممکن است کمی چالش ‌برانگیز باشد. برای خرید جدیدترین مدل های کاغذ دیواری پذیرایی باید فکر همه چیز را بکنید. یعنی از رنگ و الگو گرفته تا سبک و بافت کاغذ دیواری.
پیش از هر نکته‌ای لازم است درباره انتخاب مدل های کاغذ دیواری به این نکته دقت کنید که انتخاب کاغذ دیواری بر اساس چیدمان منزل شما باشد، اگر منزلی با دکورسایون مدرن دارید، بهتر است از کاغذ دیواری مدرن و اگر منزلی سنتی دارید، بهتر است از کاغذ دیواری سنتی استفاده کنید. از فروشنده بخواهید تا کاتالوگ کاغذ دیواری های موجود را به شما نشان بدهد و از او هم برای انتخاب بهترین و مناسبت ترین مدل های کاغذ دیواری کمک بگیرید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • ویژگی‌های کاغذ دیواری
 • انتخاب کاغذ دیواری
 • جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی
 • رنگ کاغذ دیواری
 • تاثیر کاغذ دیواری
 • معایب کاغذ دیواری

                                    جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی


بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۱، شیک‌ترین‌ها برای خانه شما


این که بدانید دقیقاً چه می‌خواهید، به شما کمک می‌کند راحت‌تر انتخاب کنید. چون انتخاب‌هایتان کمی محدود می‌شود و باعث می‌شود کمتر احساس سردرگمی داشته باشید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • ویژگی‌های کاغذ دیواری
 • انتخاب کاغذ دیواری
 • جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی
 • رنگ کاغذ دیواری
 • تاثیر کاغذ دیواری
 • معایب کاغذ دیواری

ویژگی‌های کاغذ دیواری

ویژگی‌های کاغذ دیواری شامل موارد زیر است:

برای خرید جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی لازم است جنس کاغذ دیواری را در اولویت قرار دهید.

 • جنس
 • بافت
 • الگو
 • رنگ
 • سبک

برای خرید جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی لازم است جنس کاغذ دیواری را در اولویت قرار دهید. قیمت کاغذ دیواری چندان ارزان نیست و خرید کاغذ دیواری بی‌کیفیت یعنی این که پول خود را کاملاً هدر داده‌اید.
برای خرید کاغذ دیواری باکیفیت لازم است به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید و از کارشناسان خرید مشورت بگیرید. بعضی از جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی کاملاً زیست سازگار هستند یا این که می‌توانید مثل دیوار آن‌ها را بشویید و چندین سال استفاده کنید.

                                   کاغذ دیواری پذیرایی


بیشتر بخوانید: انواع کاغذ دیواری ضد آب اتاق خواب، مخصوص خانم‌های خوش سلیقه


بهترین کار این است که یک لیست از خواسته‌هایتان درباره‌ی کاغذ دیواری تهیه کنید و جنس آن را در اولویت قرار دهید. بعد با خیال راحت سراغ بقیه موارد از قبیل رنگ و طرح و الگو بروید.

انتخاب کاغذ دیواری

راز اصلی انتخاب کاغذ دیواری این است که سبک کاغذ دیواری با سبک سایر اجزای دکوراسیون خانه مطابقت داشته باشد.

راز اصلی انتخاب کاغذ دیواری این است که سبک کاغذ دیواری با سبک سایر اجزای دکوراسیون خانه مطابقت داشته باشد. از این رو، حتماً باید در نوع طرح و رنگی که برای کاغذ دیواری انتخاب می‌کنید، حساسیت و دقت به خرج بدهید.
چند نکته برای انتخاب جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی عبارتند از:

 • اگر مبل‌های اتاق پذیرایی شما گل‌دار و شلوغ هستند، بهتر است از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید تا فضای خانه، شلوغ و بسته به نظر نرسد.
 • اگر اتاق پذیرایی شما زیاد پنجره ندارد و تاریک است، بهتر است از کاغذ دیواری متالیک استفاده کنید تا روشن‌تر به نظر برسد.
 • برای اتاق پذیرایی کوچک از کاغذ دیواری با الگوهای ریز استفاده کنید زیرا باعث می‌شود اتاق پذیرایی شما بزرگ‌تر به نظر برسد.
 • برای اتاق پذیرایی با سقف کوتاه بهتر است از کاغذ دیواری با الگوهای راه‌راه یا نوار مانند استفاده کنید زیرا کاری می‌کند که سقف‌تان بلندتر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: طراحی در اتاق نوزاد، چه کاغذ دیواری‌هایی مناسبه؟


جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی

                                    کاغذ دیواری ساده

چند نمونه از جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی عبارتند از:

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده با هر دکوراسیونی جور درمی‌آید و باعث می‌شود اتاق پذیرایی شیک و آرامش‌بخش به نظر برسد.

کاغذ دیواری ساده هرگز قدیمی نمی‌شود و همیشه طرفداران خودش را دارد. بعضی از افراد از کاغذ دیواری‌های شلوغ پلوغ خوش‌شان نمی‌آید یا این که به نظرشان کاغذ دیواری‌های طرح‌دار گران‌تر هستند و خلاصه به هر دلیلی که هست، کاغذ دیواری‌ ساده را ترجیح می‌دهند.
کاغذ دیواری ساده با هر دکوراسیونی جور درمی‌آید و باعث می‌شود اتاق پذیرایی شیک و آرامش‌بخش به نظر برسد.

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن را بیشتر با الگوهای هندسی یا انتزاعی می‌شناسیم. همین کافی است تا شیفته‌ی کاغذ دیواری مدرن شوید.

کاغذ دیواری مدرن را بیشتر با الگوهای هندسی یا انتزاعی می‌شناسیم. یک لحظه تصور کنید که دیوارهای اتاق پذیرایی‌تان با طرح‌های هندسی پوشیده شده و یک تابلوی نقاشی پیکاسو هم روی یکی از دیوارها خودنمایی می‌کند. همین تصویر کافی است تا شیفته‌ی کاغذ دیواری مدرن شوید.

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک نیز طرح‌ها و الگوهای متنوعی دارد ولی یکی از شاخص‌ترین الگوها که هیچ‌زمان کهنه و قدیمی نمی‌شود، همان طرح‌های گل‌دار ریز و درشت است.

کاغذ دیواری کلاسیک نیز طرح‌ها و الگوهای متنوعی دارد ولی یکی از شاخص‌ترین الگوها که هیچ‌زمان کهنه و قدیمی نمی‌شود، همان طرح‌های گل‌دار ریز و درشت است. کاغذ دیواری کلاسیک با زمینه کرم رنگ و طرح‌های گل‌مانند طلایی، در کنار مبلمان سلطنتی، بهترین انتخاب برای اتاق پذیرایی شما محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری کودک، ۹ روش برای خرید


رنگ کاغذ دیواری

                                    کاغذ دیواری مدرن

یکی دیگر از نکات مهم در خرید جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی، انتخاب رنگ مناسب است. رنگی که برای کاغذ دیواری انتخاب می‌کنید، باید مطابقت خوبی با کفپوش و مبلمان اتاق پذیرایی شما داشته باشد تا زیبا به نظر برسد. از این رو توصیه‌های زیر را در نظر بگیرید:

رنگی که برای کاغذ دیواری انتخاب می‌کنید، باید مطابقت خوبی با کفپوش و مبلمان اتاق پذیرایی شما داشته باشد تا زیبا به نظر برسد.

 • از پالت رنگی تمام قسمت‌های دکوراسیون خود برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری ایده بگیرید.
 • سعی کنید از رنگی استفاده کنید که باعث ایجاد کنتراست می‌شود.
 • از رنگ اصلی دیوار هم می‌توانید به عنوان رنگ زمینه کاغذ دیواری استفاده کنید.

تاثیر کاغذ دیواری

کاغذ دیواری می‌تواند:

 • ناهمواری‌ها را بپوشاند و نقایص دیوار را به راحتی پنهان کند.
 • از آسیب رسیدن به دیوار جلوگیری کند. (مخصوصاً برای کسانی که کودک خردسال دارند و می‌ترسند کودک‌شان تمام دیوارها را نقاشی کند.)
 • به خانه روح ببخشد و دکوراسیون خانه را تکمیل کند.
 • باعث شود اتاق پذیرایی بزرگ‌تر و شیک‌تر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: اتاق خواب کودک، تمیز کردن کاغذ دیواری


معایب کاغذ دیواری

                                    نمونه کاغذ دیواری پذیرایی

بعضی از معایب کاغذ دیواری عبارتند از:

 • معمولاً از رنگ کردن دیوار بیشتر هزینه می‌برد.
 • لبه‌های کاغذ دیواری در نواحی با آب و هوای مرطوب ممکن است بعد از مدتی جدا شده و نیاز به اتصال مجدد داشته باشند.
 • کاغذ دیواری‌ها باید طوری نصب شوند که اختلالی در الگوی آن‎ها ایجاد نشود. (به خصوص برای نصب کردن کاغذ دیواری‎هایی که جزئیات زیادی دارند، حتماً باید از یک نصاب خوب کمک بگیرید.)
 • نمی‌شود از کاغذ دیواری روی بتن خام دیوار استفاده کرد.
 • رنگ کاغذ دیواری ممکن است در اثر برخورد با نور خوشید تغییر کند.
 • کاغذ دیواری‌های بی‌کیفیت نهایتاً ۵ سال دوام می‌کنند.

جمع‌بندی

                                    مدل‌ کاغذ دیواری پذیرایی

انتخاب جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی ممکن است کمی سخت باشد. اما از بین تمام ویژگی‌های کاغذ دیواری، لازم است بیشتر به جنس آن‌ها دقت کنید.
ممکن است قیمت بعضی از کاغذ دیواری‌ها کمی گران باشد یا نگران خراب شدن و وا رفتن آن‌‌ها باشید. ولی روی هم رفته، کاغذ دیواری باعث می‌شود انرژی خوبی در خانه جریان پیدا کند و به خصوص اتاق پذیرایی زیباتر و شیک‌تر به نظر برسد. پس خرید آن ارزش دارد.
کاغذ دیواری‌ ساده، مدرن و کلاسیک، ۳ نمونه از جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی هستند که هرگز قدیمی نمی‌شوند. جزئیات طرح و رنگ کاغذ دیواری را نیز باید بنابر رنگ و سبک سایر اجزای دکوراسیون خانه انتخاب کنید.

به کلینیک پورتال یک سر بزنید.

جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی با ما در میان بگذارید.

بازدید : 107 views بار
بیوگرافی نویسنده aryan :
لطفا با نظرات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب کمک کنید.شما هم می توانید برای ما مطلب ارسال نمایید. ..................................................................................................................... پرتال1 یکی از بروز ترین سایت خبری و تفرحی هست که مفتخر هست به روز ترین مطالب رو در اختیار کاربران قرار بده ..................................................................................................................... درباره نویسنده: امید هستم نویسنده سایت خبری و تفریحی پرتال یک و به کمک دوستان و کاربران انشالله بتونیم بهترین مطلب رو در سایت انتشار کنیم پیشنهاد های خودتون رو برای ما از طریق تماس با من ارسال کنید .....................................................................................................................
پربازدید ترین ها
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه در "جدیدترین مدل‌های کاغذ دیواری پذیرایی""

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.


برچسب ها

2015 اسم کتاب برای مسابقات خندوانه اسم کتاب های مسابقه خندوانه بهترین عکس های سال 2015 جنیفر لوپز بیوگرافی و عکس های جدید جنیفر لوپز تزریق چربی به باسن و سینه و هیکل و اندام جدیدترین عکس های شخصی جنیفر لوپز جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی خرید داکت بزرگنمایی صفحه موبایل خرید داکت بزرگ کردن صفحه موبایل خرید داکت موبایل خرید صفحه بزرگ نمایی موبایل و تبلت خرید فلاش سلفی خرید فلاش موبایل خرید مینی فلش موبایل دانلود رایگان کتاب یک عاشقانه ی آرام به صورت pdf دانلود کتاب یک عاشقانه ی آرام درآمد سالیانه جنیفر لوپز زیبایی اندام جنیفر لوپز سایت فال گرفتن سایت مخصوص فال شغل جنیفر لوپز چیست؟ عکس شوهر جنیفر لوپز عکس نیوشا ضیغمی عکس های جدید بازیگران عکس های جدید نیوشا ضیغمی عکس های جدید و بروز جنیفر لوپز عکس های جدید و دیدنی بازیگران عکس های جدید و شخصی نیوشا ضیغمی عکس های جنیفر لوپز 2016 عکس های خنده دار عکس های خنده دار و جالب عکس های دیدنی نیوشا ضیغمی فال امروز فال روزانه فال روز و جدید فال های جدید و بروز لیست فیلم های جنیفر لوپز نیوشا ضیغمی کتاب های خندوانه کتاب های معرفی شده برنامه خندوانه کتاب یک عاشقانه ی آرام در خندوانه گالری عکس های جنیفر لوپز گالری عکس های نیوشا ضیغمی یک عاشقانه ی آرام در خندوانه

تبليغات متني

عکس
تصوير