X

خرید ساعت

تروریست کوچک

تروریست کوچک

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه تروریست کوچک را ببینید.

تروریست کوچک

تروریست ساکن فرانسه

تروریست ساکن فرانسه

«صلاح عبدالسلام»؛ ۲۶ ساله با تابعیت فرانسه اما ساکن بلژیک. یکی از برادران «عبدالسلام» که تا لحظه تنظیم این متن (عصر ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ میلادی) تحت تعقیب و همچنان فراری است.

وی خودرویی را کرایه کرده بوده که در حملات پاریس مورد استفاده مهاجمان قرار گرفته است.

«محمد عبدالسلام»؛ یکی از برادران عبدالسلام آخرین خبرهای انتشار یافته حاکی از آزادی وی «بدون وارد شدن اتهام» است.

«ابراهیم عبدالسلام»؛ ۳۱ ساله با تابعیت فرانسه اما ساکن بلژیک. از وی به عنوان یکی از مهاجمان اسم کوچک برده می شود که در نزدیکی تالار باتاکلان کشته شده است. ابراهیم خودرویی را اجاره کرده بوده است، خودرویی که با چندین قبضه کلاشنیکف در حومه پاریس کشف شد.

«عمر اسماعیل مصطفایی»؛ ۲۹ ساله با ملیت فرانسه، از حوالی پاریس، در تالار باتاکلان کشته شد. الجزایری تبار است. مقامات ترکیه می گویند دو بار در دسامبر ۲۰۱۴ و ژوئن ۲۰۱۵ میلادی در خصوص وی به مقامات فرانسه اطلاع رسانی کرده و هشدار داده بوده اند.

«عبدالحمید اباعود»؛ ۲۸ ساله و تبعه بلژیک. برخی رسانه ها از قول مقام های امنیتی بلژیک می گویند که وی مغز متفکر  حملات پاریس بوده است.

«بلال هادفی»؛ ۲۰ ساله، با تابعیت فرانسه اما ساکن بلژیک. یکی از بمبگذاران انتحاری که در برابر استادیوم پاریس کشته شد.

«احمد المحمد»؛ ۲۵ ساله، از ادلب سوریه که ظاهراً یکی دیگر از بمبگذاران انتحاری کشته شده در ورودی استادیوم پاریس است. تائید هویت، اصالت گذرنامه و یا تطابق مشخصات آن با هویت یکی از مهاجمان، کماکان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

«سامی عمیمور»؛ ۲۸ ساله از حوالی پاریس با ملیت فرانسه، یکی از مهاجمان انتحاری است که در تالار باتاکلان کشته شد. وی از سال ۲۰۱۲ میلادی و بدنبال تلاش برای عزیمت به یمن تحت نظر پلیس بوده است. صدور حکم بین المللی بازداشت وی در سال ۲۰۱۳ میلادی سالی که وی به سوریه سفر کرده، صادر شده بود.

برادر عبدالحمید اباعودکوچکترین تروریست در جهان است

برخی رسانه ها برادر عبدالحمید اباعود را کوچکترین جهادگر (تروریست) در جهان دانستند.

تروریست کوچک

تروریست کوچک

به گزارش شبکه سرگرمی یورونیوز، پلیس ملی فرانسه در پیامی در صفحه توییتر خود اعلام کرد عملیات ضد تروریستی برای دستگیری مغز متفکر  حملات پاریس ادامه دارد.

عبدالحمید اباعود تبعه بلژیکی است. وی ابومرصوصی نیز نامیده می شود که برگرفته از قسمت ای در جنوب غربی مغرب است که خانواده وی اهل آنجا هستند.

یکی از روزنامه های بلژیک در اوایل سال دوهزار و چهارده اباعود را معرفی کرده بود. وی برادر کوچک خود یونس را که تنها سیزده سال داشت به سوریه برد. در واقع وی برادرش را با وجود مخالفت پدرش ربود.
برخی رسانه ها یونس را جوان ترین جهادگر (تروریست) جهان اعلام کردند.

تروریست کوچک

لطفا نظر خود را درباره تروریست کوچک با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *