تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر + عکس

تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر + عکس را ببینید.

تجاوز به دختر ، تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر : پسر جوان اهل ” امریکا ” به اتهام تعرض و قتل مجازات شد. آقای ” استیفن روز کلی ” به اتهام قتل دختر ۱۸ ساله محاکمه شد.

تجاوز به دختر ، تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر : پسر جوان اهل ” امریکا ” به اتهام تعرض و قتل مجازات شد. آقای ” استیفن روز کلی ” به اتهام قتل دختر ۱۸ ساله محاکمه شد
تجاوز به دختر عکس دختر قتل

براساس گزارش پلیس قربانی خانم ” برینیا روبن ” در یک حمله وحشیانه توسط جنایت کار در ۲۶ فبوریه سال گذشته دزدیده شد و جسد او روز بعد در منطقه جنگلی ” ایلکین در جنوب کالیفرنیا ” یافت شد.  در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد جنایت کار ” کلی ” ۲۱ ساله اهل ” ایلکین ” ” روبن ” را پس از ربودن مورد تعرض و اذیت و آزار قرار داده است، سپس برای فرار از این جنایت مبادرت به خفه کردن قربانی و پنهان کردن جسد او کرد.

تجاوز به دختر عکس دختر قتل

پس از تحقیق و تجسس در این پرونده و یافته های جدید جنایت کار توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.  ” کلی ” در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و گفت که کاش هنگامی که ” روبن ” در تلاش برای فرار و نجات از دست من بود او را رها می کردم. خانواده قربانی که در دادگاه حضور داشتند در خواست توضیح چگونگی جنایت را از زبان ” کلی ” رد کردند و خواستار مجازات شدند.  جنایت کار و متعرض بی شرم که با شواهد موجود در خودرواش که بوسیله آن روبن را ربوده بود در دام پلیس افتاد، در ابتدا همه چیز را انکار کرد اما پس از چندی تسلیم و به جنایت بی رحمانه خود اعتراف کرد.
 
او در داگاه به اتهام آدم ربایی و تجاوز و قتل به ۵۰ سال حبس محکوم شد

تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر + عکس

منبع : ایران مطالب

لطفا نظر خود را درباره تجاوز به دختر ۱۸ ساله و قتل دختر + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن