X

خرید ساعت

به مناسبت هفته ی بسج؛ دیدار مسئولان ورزش و جوانان البرز با جانبازان

به مناسبت هفته ی بسج؛ دیدار مسئولان ورزش و جوانان البرز با جانبازان

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه به مناسبت هفته ی بسج؛ دیدار مسئولان ورزش و جوانان البرز با جانبازان را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:خبر آنلاین:

به مناسبت هفته ی بسج؛ دیدار مسئولان ورزش و جوانان البرز با جانبازان استان‌ها > البرز – به مناسبت هفته ی بسیج جمعی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حضور در منازل جانبازان هشت سال دفاع مقدس، به این ایثارگران ادای احترام کردند.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دیروز مورخ ۲ آذرماه رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قدرت ا… شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل، سعید خلج فرمانده پایگاه شهید کلهر اداره کل، رضا جمالی مسئول امور ایثارگران و سجادی جانشین پایگاه با حضور در منازل چند تن از ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس به این عزیزان ادای احترام کردند.
در این دیدارها رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با ابراز خرسندی از حضور در کنار جانبازان و ایثارگران گفت: حقیقتا دیدار با شما عزیزان مایه ی قوت قلب و آرامش همه ی ماست و امیدواریم که قدر شما را بیشتر بدانیم.
وی با بیان این که نه تنها یک هفته بلکه هر روز، روز بسیج است اظهار کرد: دیدار جانبازان هشت سال دفاع مقدس، گرامی داشتن یاد و خاطره ی تمامی از خود گذشتگی ها و فداکاری هایی است که تا ابد این مرز و بوم و مردم مدیون آن هستند و می بایست برای حفظ و معرفی به نسل های آینده تمام تلاش خود را به کار گیرند.
گل محمدی تصریح کرد: کسانی که جنگیدند و از دین و ناموس و عزت و شرف این ملکت دفاع کردند، حماسه ساز شدند و به واقع قهرمانان حقیقی این کشورند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان با اشاره به اهمیت ورزش برای جانبازان خاطر نشان کرد: ورزش برای شما از دیگر قشرها مهم تر است و حتما می بایست زمانی را برای پرداختن به ورزش در زندگی روزمره اختصاص دهید. ما نیز در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز سعی می کنیم هر آنچه که در توان داریم برای فراهم کردن امکانات ورزشی جانبازان انجام دهیم.

کلید واژه ها: استان البرز –

سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ – ۱۶:۵۵:۲۳

به مناسبت هفته ی بسج؛ دیدار مسئولان ورزش و جوانان البرز با جانبازان

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *