X

بزرگترین شبکه ها و حامیان اسلام هراسی را بشناسید+عکس

بزرگترین شبکه ها و حامیان اسلام هراسی را بشناسید+عکس

گروه بین‌الملل مشرق – من منظقه «دیربورن» در ایالت «میشیگان» را نمی شناسم، اما درباره این منظقه از رادیو مطالب زیادی شنیده ام .. آیا آنچه را که شنیده ام، صحت دارد»؟!!
«لئو برمن»، نماینده سابق جمهوری خواهان آمریکا از ایالت تگزاس طی حضورش در مصاحبه ای مطبوعاتی در این ایالت، در پاسخ به این سوال خبرنگاران که تا چه اندازه اطلاعات وی در این باره که منظقه دیربورن به دست اسلامگرایان افتاده و شریعت اسلامی در آن را اجرا می شود، می گوید: اصولا من شناختی از این منظقه ندارم و این موضوع را از رادیو شنیدم !!

با بزرگترین حامیان مالی، موسسات و شخصیت‌های موثر در پروژه اسلام هراسی آشنا شوید +تصاویر

«اسلام هراسی» یا همان «اسلام فوبیا» ( Islamophobia ) اصطلاحی می باشد که معنای تحت اللفظی آن «بیم و هراس از اسلام» می باشد و تعریف دقیق و باطنی آن به معنای دست زدن به اقداماتی نژاد پرستانه مبتنی بر ایجاد ترس و هراسی بی پایه و اساس و دروغین از اسلام و ایجاد نفرت و انزجار دایمی از مسلمانان و نگرش به اسلام به عنوان آیینی که دارای هیچ وجه مشترکی با فرهنگ‌ها و ادیان دیگر نیست و از حیث ارزش و محتوا در سطحی پایین تر از تمدن غرب می باشد و در تبیین اینکه اسلام در اصل یک دین و آیین نیست، بلکه ایدئولوژی افراطی و خشونت آمیز بدون هیچ چارچوب و قید و بند می باشد.

ادامه نوشته

بزرگترین شبکه ها و حامیان اسلام هراسی را بشناسید+عکس

تهیه و گردآوری:پورتال ۱

لطفا نظرات خود را درباره بزرگترین شبکه ها و حامیان اسلام هراسی را بشناسید+عکس با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *