با این تخم‌مرغ‌ها ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید!+عکس

با این تخم‌مرغ‌ها ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید!+عکس

افزایش طول عمر برای اکثر ما اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال روشهایی هستیم که بتواند طول عمر مارا بیشتر کند! اگر دوست دارید ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید به نظر برسد باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!

«اُواکودانی» که به آن «دره‌ی جوشان بزرگ» نیز گفته می‌شود، درواقع یک دهانه‌ی آتش‌فشانی بزرگ است که حدود ۳۰۰۰ سال پیش در اثر فوران‌های کوه هاکون به وجود آمد. این انفجار آن‌قدر قدرتمند بود که هنوز علاوه بر دریاچه‌های آب جوشان، حفره‌های عظیمی وجود دارند که از آن‌ها بخار و دودهای آتش‌فشانی دی‌اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن خارج می‌شود. به نظر می‌رسد که این قسمت، مکان مناسبی برای جهانگردان نباشد اما هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم‌مرغ‌های پخته‌ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می‌آیند.

ماجرای تخم‌مرغ سیاه ژاپنی

این تخم‌مرغ‌ها که در زبان محلی «کورُ-تاماگو» اسم دارد، ظاهری ماورای زمینی دارند اما درواقع آن‌ها چیزی جز تخم‌مرغ معمولی نیستند. رنگ سیاه عجیبشان در اثر جوشانده شدن در دریاچه‌های آب داغ و غنی از گوگرد اطراف هاکونِ ژاپن ایجادشده است. گوگرد درون آب در واکنش به پوسته تخم‌مرغ آن را سیاه کرده و طعم و رنگ مواد درون تخم‌مرغ را نیز تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

ماجرای تخم‌مرغ سیاه ژاپنی

طبق افسانه‌های محلی نوش جان کردن یک تخم‌مرغ جوشیده شده در آب‌های اُواکودانی طول عمر انسان را تا ۷ سال بیشتر می‌کند. هر بسته‌ی ۵ تایی آن ۵۰۰ یِن قیمت دارد بنابراین با نوش جان کردن آن سریعاً ۳۵ سال به طول زندگی‌تان اضافه می‌شود!!

ماجرای تخم‌مرغ سیاه ژاپنی

The post با این تخم‌مرغ‌ها ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید!+عکس appeared first on آلامتو.

با این تخم‌مرغ‌ها ۳۵ سال بیشتر زندگی کنید!+عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن