ایزی دانلودر، ابزاری برای ذخیره‌ی فیلم و عکس در پیچ اینستاگرام

ایزی دانلودر، ابزاری برای ذخیره‌ی فیلم و عکس در پیچ اینستاگرام

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ایزی دانلودر، ابزاری برای ذخیره‌ی فیلم و عکس در پیچ اینستاگرام را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:بیتوته:

ذخیره کردن عکس‌ها در پیچ اینستاگرام , گوشی هوشمند
اپلیکیشن ذخیره عکس و فیلم های پیچ اینستاگرام   پیچ اینستاگرام به یکی از شاخص‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است، اما متاسفانه خود اپ پیچ اینستاگرام امکان ذخیره کردن عکس‌ها و فیلم‌های موجود در این شبکه‌ی اجتماعی را ایجاد نکرده است. ساده‌ترین راه برای ذخیره‌ی عکسی در پیچ اینستاگرام، گرفتن اسکرین‌شات است. امّا اگر بخواهید اصل عکس یا ویدئو را ذخیره کنید، باز هم راه حل‌های ساده‌ای وجود دارد.   یکی از ساده‌ترین راه حل‌ها، استفاده از اپ دیگری به اسم EasyDownloader است. برای استفاده از ایزی‌دانلودر نیازی به روت بودن گوشی نیست و کافی است گوشی هوشمندتان از اندروید یا نسخه‌های بالاتر استفاده کند.
ایزی‌دانلودر را می‌توانید با یک جست‌وجوی ساده در گوگل‌پلی یا بازار پیدا کنید و به رایگان روی گوشی هوشمندتان نصب کنید. بعد از نصب این ابزار، آن را باز کنید و تیک حالت Download mode را فعال کنید. در مرحله‌ی بعد، روی آیکون پیچ اینستاگرام در نوار بالایی صفحه‌ی اول این اپ، تپ کنید.  
ذخیره فیلم‌های پیچ اینستاگرام , ترفندهای اینترنتی
پیچ اینستاگرام یکی از شاخص‌ترین شبکه‌های اجتماعی است   با این کار وارد محیط پیچ اینستاگرام‌تان می‌شوید و می‌توانید مثل همیشه به پیچ اینستاگرام‌گردی بپردازید. از این به بعد هر زمان که خواستید عکس یا ویدئویی را دانلود کنید، روی آیکون سه‌نقطه در قسمت پایین عکس تپ کنید و گزینه‌ی Copy Share URL را انتخاب نمایید. با انجام این کار، عکس یا ویدئوی مورد نظرتان در گالری گوشی ذخیره خواهد شد.  
ذخیره کردن عکس‌ها در پیچ اینستاگرام , ذخیره‌ی فیلم و عکس در پیچ اینستاگرام
آموزش کار با اپلیکیشن EasyDownloader   بعد از ذخیره شدن عکس مورد نظر، نوتیفیکیشنی دانلود موفقیت‌آمیز را به شما خبر می‌دهد.  
ذخیره فیلم‌های پیچ اینستاگرام , ترفندهای اینترنتی
  بعد از ذخیره کردن عکس و فیلم‌های مورد نظر، ایزی‌دانلودر را ببندید تا منابع سخت‌افزاری گوشی‌تان بیهوده مصرف نشود. برای آنکه ایزی‌دانلودر را غیر فعال کنید، این اپ را یک بار دیگر باز کنید و روی علامت پاور در نوار بالای صفحه‌ی اصلی تپ کنید.
این ترفند مخصوص گوشی‌های اندرویدی است و متاسفانه اپ ایزی‌‌دانلودر برای آیفون ارائه نشده است. منبع:jaryaan.ir

ایزی دانلودر، ابزاری برای ذخیره‌ی فیلم و عکس در پیچ اینستاگرام

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن