ایجاد شکاف بین مردم برآورده شدن خواسته دشمن است

ایجاد شکاف بین مردم برآورده شدن خواسته دشمن است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ایجاد شکاف بین مردم برآورده شدن خواسته دشمن است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:شبستان: خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی گیلان حفظ آرامش کشور را راهبرد نیروی انتظامی در انتخابات دانست و گفت: ایجاد شکاف بین مردم برآورده شدن خواسته دشمن است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرانزلی، سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده نیروی انتظامی گیلان در همایش بصیرتی کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه گیلان که امروز(۱۰ دی) در مجتمع فرهنگی شهید مطهری بندرانزلی برگزار شد، گفت: هجمه فرهنگی دشمن به حدی است که همه دستگاه های فرهنگی باید درحد توان خود تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: در معضلات فرهنگی باید دیدن فرهنگی داشته باشیم و در پدیده های اجتماعی دستگاه های مسئول وارد میدان شوند و نسخه فرهنگی و اجتماعی برای خنثی کردن آن داشته باشند.
فرمانده نیروی انتظامی گیلان در ارتباط با راهکارهای مقابله با ماهواره اظهار کرد: میزان بازخورد منفی در مواجه سلبی با موضوع ماهواره برای پلیس زیاد است اما نمی شود موضوع را رها کرد.
 وی خاطرنشان کرد: بسیاری از خانواده ها تحت فشار فرزندان و با اطرافیان مجبور به استفاده از ماهواره می شود و برخورد پلیس با ماهواره زمینه لازم برای به طرف ماهواره نرفتن را به آنان می دهد.
میرحیدری با بیان اینکه برنامه های ماهواره، غیرت و دین مردم ما را هدف گرفته است، گفت: در موضوع ماهواره پلیس باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند اما … [ دیدن متن کامل خبر در خبرگزاری شبستان ]

پنجشنبه ، ۱۰دی۱۳۹۴

[دیدن متن کامل خبر]

ایجاد شکاف بین مردم برآورده شدن خواسته دشمن است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن