| اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان ۲۶ دی ماه برگزار می گردد.

| اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان ۲۶ دی ماه برگزار می گردد.

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه | اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان ۲۶ دی ماه برگزار می گردد. را ببینید.

share

 refresh


واضح آرشیو وب فارسی:نی زار:
اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان ۲۶ دی ماه برگزار می گردد.
به گزارش نی زار ،مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد  ساماندهی جوانان استان که یوم جاری مورخ ۵/۱۰/۱۳۹۴ در محل استانداری برگزار شد گفت : در روز ۲۶ دی ماه اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان برگزار می شود مهندس هاشمی ضمن تبریک ولادت پیامبر و هفته وحدت افزود جوانان […]
به گزارش نی زار ،مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد  ساماندهی جوانان استان که یوم جاری مورخ ۵/۱۰/۱۳۹۴ در محل استانداری برگزار شد گفت : در روز ۲۶ دی ماه اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان برگزار می شود مهندس هاشمی ضمن تبریک ولادت پیامبر و هفته وحدت افزود جوانان را دریابید نقش آنها را در تصمیم گیری ها کوچک نشمارید و آنها را برای مدیریت آینده کشور آماده کنید. وی گفت به نوع بیان احساسات، ادبیات و دانش جوان نگاهی ویژه داشته باشید و فاصله خود را با جوانان کم کنید. استاندار خطاب به مدیران گفت خود را برای کارهای بزرگ برای جوانان آماده کنید اشتغال ، ازدواج ، تحصیل و خود باوری را برای جوانان سر لوحه کار خویش قرار دهید . وی بیان کرد سرمایه ی اصلی کشور را جوانان تشکیل می دهند سعی کنید در محوریت برنامه های شما قرار گیرند . استاندار تأکید کرد شرکت جوانان نخبه و صاحب نظر به صورت دوره ای در جلسات ستاد ساماندهی جوانان در دستور کار شما قرار گیرد. مهندس هاشمی گفت : طرح گردشگری هویتی جوانان که در جلسه ملی با حضور وزیر ورزش و جوانان از سوی استانداری سیستان و بلوچستان مطرح شد مورد  تصویب قرار گرفت و برای اجراء به استانها ابلاغ شده است این طرح در استان ما نیز به منظور شناسایی آثار تاریخی و هویتی به زودی با حضور جوانان اجرا خواهد شد .
۶ دی, ۱۳۹۴ – ۱۹:۳۴

این صفحه را در گوگل شاخص کنید[ارسال شده از: نی زار]

[تعداد بازديد از اين مطالب: ۳]

btاضافه
شدن مطالب
/حذف
مطالب

برچسب های کاربران:

پربازدیدترینها

| اولین همایش استانی تجلیل از جوانان و نخبگان استان ۲۶ دی ماه برگزار می گردد.

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن