X

انتقام از خواهر شوهر در تلگرام

انتقام از خواهر شوهر در تلگرام

اخبار حوادث ، انتقام از خواهر شوهر در تلگرام: رئیس پلیس فتای استان سمنان از دستگیری زنی که تصاویر و عکس‌های خصوصی خواهرشوهر خود را در شبکه اجتماعی تلگرام منتشرکرده بود خبرداد.
 خواهر شوهر،تلگرام،انتقام


به گزارش پورتال۱ به نقل از بولتن نیوز، سرهنگ سیدعلی میراحمدی گفت: با دریافت شکایت خانمی ۲۵ ساله از شهروندان سمنانی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی تلگرام، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرارگرفت و در ادامه تحقیقات مشخص شد فرد یا افرادی با انتشار تصاویر خصوصی شاکیه اختلافاتی بین وی و همسرش ایجاد کرده‌اند.

میراحمدی با اشاره به اقدامات فنی صورت گرفته در این راستا و بهره گیری از شگردهای خاص پلیس در فضای سایبر تصریح کرد: سرانجام متهم این پرونده که همسر برادر شاکیه و ۲۵ ساله می باشد شناسایی و برای انجام تحقیقات به پلیس فتا احضار شد.

وی افزود: متهمه در اظهاراتش دخالت های بی جای خواهرشوهر را عامل بروز اختلاف در روابطش با همسر خود اعلام کرده و گفت: همین موضوع، انگیزه وی در انتشار تصاویر شاکیه در شبکه اجتماعی تلگرام شده می باشد.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس فتا، وی به عموم شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از این گونه جرائم از ذخیره تصاویر خانوادگی بر روی گوشی‌های تلفن همراه خودداری کنند.

انتقام از خواهر شوهر در تلگرام

تهیه و گردآوری : گروه پورتال ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *