X

خرید ساعت

امیدی به ماندن جنین است؟ یا سقط می شود؟

امیدی به ماندن جنین است؟ یا سقط می شود؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه امیدی به ماندن جنین است؟ یا سقط می شود؟ را ببینید.

رفتم دکتر سونوگرافی انجام دادم، گفت جنین تو هفته ای که قرار داره خیلی ضعیفه. دو فاستون تجویز کرد و من همچنان استراحت می کنم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: در هفته ششم بارداری ام و خونریزی داشتم. رفتم دکتر سونوگرافی انجام دادم، گفت جنین تو هفته ای که قرار داره خیلی ضعیفه. دو فاستون تجویز کرد و من همچنان استراحت می کنم. اما خونریزی قطع نمی شود. امکان داره جنین بمونه؟ یا با این وضع سقط می شود؟
امید به بچه دار شدن را از دست داده ام

دپاسخ دکتر مریم یزدانی، متخصص بانوان، زایمان و نازایی:

دوست عزیز، کسانی که این وضعیت را دارند ما می گوییم این افراد در معرض تهدید به سقط اند. این دارویی که دکتر برای شما تجویز کرده است مناسب است. اگر تمام چیزها طبیعی باشد یعنی ساک بارداری وجود داشته باشد، قلب جنین تشکیل شده باشد باید دارو را ادامه بدهید. اگر ساک و یا قلب وجود نداشته باشد باید سقط کنید. بهتر است هفته دیگر سونوگرافی بدهید تا دوباره وضعیت شما بررسی شود.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد. 

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

امیدی به ماندن جنین است؟ یا سقط می شود؟

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره امیدی به ماندن جنین است؟ یا سقط می شود؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *