امسال ۴۰۰ پروژه خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد

امسال ۴۰۰ پروژه خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه امسال ۴۰۰ پروژه خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:خبرگزاری پانا: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در افتتاح مدرسه خیرساز؛ امسال ۴۰۰ پروژه خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: امروز خیرین در آموزش و پرورش حضور جدی دارند. امسال حداقل ۴۰۰ پروژه آموزشی خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۷ دي ساعت ۱۱:۵۸

خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مرتضی رئیسی که صبح امروز ۷ دی ماه در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز زنده یاد بدری برهانی در قسمت ۸ حرف می گفت، ضمن تشکر از خانواده این خیر مدرسه ساز، گفت: همین که فرزندان ایشان راهشان را ادامه می دهند، نشان از این دارد که او در زندگی موفق بودند. معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش افزود: خوشبختانه خیرین امروز در آموزش و پرورش کشور حضور جدی دارند امسال حداقل ۴۰۰ پروژه آموزشی خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد و ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دانش آموز ما در مدارس مشابه این مدرسه که به کمک خیرین ساخته شده ادامه تحصیل می دهند.
 
رئیسی در خصوص نقش خیرین در مشارکت با آموزش و پرورش گفت: ما با آغوش باز از خیرین استقبال می کنیم. ما نیازمند کمک مردم هستیم و آموزش و پرورش بدون مشارکت مردم قابل اداره نیست.
 
وی در خصوص ارزش عمل مدرسه سازی توسط خیرین گفت: این عمل بی آنکه باری بر دوش دولت باشد با تشکیل یک سازمان کاملا مردمی برای حل مشکلات نظام تعلیم و تربیت تلاش می کنند.
 
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خطاب به دانش آموزان مدرسه زنده یاد بدری برهانی گفت: مبلغ یک میلیارد تومان توسط خانواده این خیر برای ساخت مدرسه شما پرداخت شده پس در نگهداری این مدرسه تلاش کنید امیدواریم از همین مدرسه کسانی مانند خانم برهانی تقدیم جامعه شود.
 

امسال ۴۰۰ پروژه خیرساز در کشور به بهره برداری می رسد

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن